购买 TVP00RK-19-88S-S1AD | TVP00RK-19-88S-S1AD数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TVP00RK-19-88S-S1AD
TVP00RK-19-88S-S1AD
TVP00RK-19-88S-S1AD
仅供参考
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN RCPT FMALE 88POS GOLD SLDR
数据表
TVP00RK-19-88S-S1AD 数据表
送货服务
TVP00RK-19-88S-S1AD参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器
封装-
ECAD
系列MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD
连接器类型Receptacle, Female Sockets
职位数88
外壳尺寸 - 插入19-88
外壳尺寸,MIL-
安装类型Panel Mount, Flange; Through Hole
终止Solder
紧固类型Threaded
方向N (Normal)
入侵保护Environment Resistant
外壳材料,完成Stainless Steel
联系完成Gold
特征Alignment Disc, Firewall Usage, Shielded
电压额定值-
目前评级-
TVP00RK-19-88S-S1AD数据表
TVP00RK-19-88S-S1AD Packaging
Insepction
TVP00RK-19-88S-S1AD FAQ
  • 1. How to order TVP00RK-19-88S-S1AD on Heisener?
  • 3. Are the TVP00RK-19-88S-S1AD price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TVP00RK-19-88S-S1AD?
hotAD711KRZ-REEL AD711KRZ-REEL Analog Devices Inc., IC OPAMP JFET 4MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
IEGBX1-1REC5-51F-16.0-A-N3-V IEGBX1-1REC5-51F-16.0-A-N3-V Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR MAG-HYDR 16A ROCKER, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
RNC55H1332BSB14 RNC55H1332BSB14 Vishay Dale, RES 13.3K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
RG1608P-5110-B-T1 RG1608P-5110-B-T1 Susumu, RES SMD 511 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
4922-15K 4922-15K API Delevan Inc., FIXED IND 15UH 2.11A 89 MOHM SMD, 2-SMD, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
DF3Z-2P-2H(20) DF3Z-2P-2H(20) Hirose Electric Co Ltd, CONN HEADER 2POS 2MM RT ANG TIN, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
983-6KE14-07S7-L 983-6KE14-07S7-L TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSNG FMALE 7POS INLINE, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
TVP00RK-19-88S-S1AD 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。