购买 TV07RK-23-151SA-S35 | TV07RK-23-151SA-S35数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TV07RK-23-151SA-S35
TV07RK-23-151SA-S35
TV07RK-23-151SA-S35
仅供参考
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN RCPT FMALE 151POS GOLD SLDR
数据表
TV07RK-23-151SA-S35 数据表
送货服务
TV07RK-23-151SA-S35参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器
封装-
ECAD
系列MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD
连接器类型Receptacle, Female Sockets
职位数151
外壳尺寸 - 插入23-151
外壳尺寸,MIL-
安装类型Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut; Through Hole
终止Solder
紧固类型Threaded
方向A
入侵保护Environment Resistant
外壳材料,完成Stainless Steel
联系完成Gold
特征Firewall Usage, Shielded
电压额定值-
目前评级-
TV07RK-23-151SA-S35数据表
TV07RK-23-151SA-S35 Packaging
Insepction
TV07RK-23-151SA-S35 FAQ
  • 1. How to order TV07RK-23-151SA-S35 on Heisener?
  • 3. Are the TV07RK-23-151SA-S35 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TV07RK-23-151SA-S35?
SIT8209AI-2F-18E-148.351648Y SIT8209AI-2F-18E-148.351648Y SiTime, -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 1.8V, 1, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
BAR 88-098LRH E6327 BAR 88-098LRH E6327 Infineon Technologies, DIODE PIN ANTI 80V 100MA TSLP4-7, 4-XFDFN, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
7208T1AGE 7208T1AGE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
RS01A5K000FS70 RS01A5K000FS70 Vishay Dale, RES 5.0K OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
2510-18K 2510-18K API Delevan Inc., FIXED IND 560NH 500MA 190 MOHM, Nonstandard, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
SC3316F-101 SC3316F-101 Signal Transformer, FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM, Nonstandard, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看