购买 TV06DT-23-21BB | TV06DT-23-21BB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TV06DT-23-21BB
TV06DT-23-21BB
TV06DT-23-21BB
仅供参考
零件编号 TV06DT-23-21BB
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE
数据表
TV06DT-23-21BB 数据表
送货服务
TV06DT-23-21BB参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV
连接器类型Plug Housing
类型For Female Sockets
职位数21
外壳尺寸 - 插入23-21
外壳尺寸,MIL-
联系方式Crimp
联系尺寸16
安装类型Free Hanging (In-Line)
安装功能-
紧固类型Threaded
方向B
外壳材料Aluminum
壳完成Durmalon?
外壳颜色-
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征Coupling Nut, Self Locking
屏蔽Shielded
TV06DT-23-21BB数据表
TV06DT-23-21BB Packaging
Insepction
TV06DT-23-21BB FAQ
  • 1. How to order TV06DT-23-21BB on Heisener?
  • 3. Are the TV06DT-23-21BB price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TV06DT-23-21BB?
TV06DT-23-21BB相关产品
B32529C8102K289 B32529C8102K289 EPCOS (TDK), CAP FILM 1000PF 10% 630VDC RAD, Radial, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
C325C822JAG5TA7301 C325C822JAG5TA7301 KEMET, CAP CER 8200PF 250V C0G RADIAL, Radial, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
CF12JT16R0 CF12JT16R0 Stackpole Electronics Inc., RES 16 OHM 1/2W 5% AXIAL, Axial, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
RG1608V-242-D-T5 RG1608V-242-D-T5 Susumu, RES SMD 2.4K OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
2512R-822H 2512R-822H API Delevan Inc., FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM, 2-SMD, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
1720430603 1720430603 Molex, LLC, CONN HDR 6POS 7.50MM R/A SLDR, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
V300B12T150BL2 V300B12T150BL2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W, 9-DIP Module, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
TV06DT-23-21BB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。