购买 TT104N12KOFKHPSA1 | TT104N12KOFKHPSA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TT104N12KOFKHPSA1
TT104N12KOFKHPSA1
TT104N12KOFKHPSA1
仅供参考
零件编号 TT104N12KOFKHPSA1
制造商 Infineon Technologies
描述 SCR MODULE 1.2KV 160A MODULE
送货服务
TT104N12KOFKHPSA1参数
ECAD
系列-
结构体Common Cathode - All SCRs
SCR数量,二极管2 SCRs
电压 - 关闭状态1.2 kV
电流 - 开状态(It(AV))(Max)104 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)160 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.4 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)120 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)2050A @ 50Hz
电流 - 保持(Ih)(最大)200 mA
工作温度-40°C ~ 140°C
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
TT104N12KOFKHPSA1 Packaging
Insepction
TT104N12KOFKHPSA1 FAQ
  • 1. How to order TT104N12KOFKHPSA1 on Heisener?
  • 3. Are the TT104N12KOFKHPSA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TT104N12KOFKHPSA1?
TT104N12KOFKHPSA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。