购买 TSZU52C3V3 | TSZU52C3V3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSZU52C3V3
TSZU52C3V3
TSZU52C3V3
仅供参考
零件编号 TSZU52C3V3
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 603, 150MW, 5%, SMALL SIGNAL ZEN
送货服务
TSZU52C3V3参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)3.3 V
公差±5%
力量 - 最大150 mW
阻抗(最大值)(Zzt)95 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr25 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 125°C (TJ)
供应商设备包0603
TSZU52C3V3 Packaging
Insepction
TSZU52C3V3 FAQ
  • 1. How to order TSZU52C3V3 on Heisener?
  • 3. Are the TSZU52C3V3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSZU52C3V3?
TSZU52C3V3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。