购买 TSZU52C33 | TSZU52C33数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSZU52C33
TSZU52C33
TSZU52C33
仅供参考
零件编号 TSZU52C33
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 603, 150MW, 5%, SMALL SIGNAL ZEN
送货服务
TSZU52C33参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)33 V
公差±5%
力量 - 最大150 mW
阻抗(最大值)(Zzt)80 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 25 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 125°C (TJ)
供应商设备包0603
TSZU52C33 Packaging
Insepction
TSZU52C33 FAQ
  • 1. How to order TSZU52C33 on Heisener?
  • 3. Are the TSZU52C33 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSZU52C33?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TSZU52C33.
TSZU52C33 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。