购买 TSZU52C2V7 | TSZU52C2V7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSZU52C2V7
TSZU52C2V7
TSZU52C2V7
仅供参考
零件编号 TSZU52C2V7
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 603, 150MW, 5%, SMALL SIGNAL ZEN
送货服务
TSZU52C2V7参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)2.7 V
公差±4.98%
力量 - 最大150 mW
阻抗(最大值)(Zzt)83 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr75 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 125°C (TJ)
供应商设备包0603
TSZU52C2V7 Packaging
Insepction
TSZU52C2V7 FAQ
  • 1. How to order TSZU52C2V7 on Heisener?
  • 3. Are the TSZU52C2V7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSZU52C2V7?
TSZU52C2V7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。