购买 TSUP8M45SH | TSUP8M45SH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSUP8M45SH
TSUP8M45SH
TSUP8M45SH
仅供参考
零件编号 TSUP8M45SH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 45V 8A SMPC4.6U
送货服务
TSUP8M45SH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)8A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If600 mV @ 8 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr200 µA @ 45 V
电容@ Vr,F932pF @ 4V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱TO-277, 3-PowerDFN
供应商设备包SMPC4.6U
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
TSUP8M45SH Packaging
Insepction
TSUP8M45SH FAQ
  • 1. How to order TSUP8M45SH on Heisener?
  • 3. Are the TSUP8M45SH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSUP8M45SH?
TSUP8M45SH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。