购买 TSU1M60H | TSU1M60H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSU1M60H
TSU1M60H
TSU1M60H
仅供参考
零件编号 TSU1M60H
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 60V 1A MICRO SMA
送货服务
TSU1M60H参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)1A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If650 mV @ 1 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr80 µA @ 60 V
电容@ Vr,F95pF @ 4V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱2-SMD, Flat Lead
供应商设备包Micro SMA
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
TSU1M60H Packaging
Insepction
TSU1M60H FAQ
  • 1. How to order TSU1M60H on Heisener?
  • 3. Are the TSU1M60H price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSU1M60H?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TSU1M60H.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as TSU1M60H pin diagram, TSU1M60H datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
TSU1M60H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。