购买 TST40L60CW | TST40L60CW数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TST40L60CW
TST40L60CW
TST40L60CW
仅供参考
零件编号 TST40L60CW
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOTT 60V 40A TO220AB
送货服务
TST40L60CW参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)40A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If630 mV @ 20 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 60 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
供应商设备包TO-220AB
TST40L60CW Packaging
Insepction
TST40L60CW FAQ
  • 1. How to order TST40L60CW on Heisener?
  • 3. Are the TST40L60CW price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TST40L60CW?
TST40L60CW 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。