购买 TST40L100CW | TST40L100CW数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TST40L100CW
TST40L100CW
TST40L100CW
仅供参考
零件编号 TST40L100CW
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB
数据表
封装 -
ECAD
库存 252 piece(s)
送货服务
TST40L100CW参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If750 mV @ 20 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr200 µA @ 100 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220AB
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TST40L100CW Packaging
Insepction
TST40L100CW FAQ
  • 1. How to order TST40L100CW on Heisener?
  • 3. Are the TST40L100CW price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TST40L100CW?
TST40L100CW 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。