购买 TST30U60CW | TST30U60CW数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TST30U60CW
TST30U60CW
TST30U60CW
仅供参考
零件编号 TST30U60CW
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 60V 15A TO220AB
送货服务
TST30U60CW参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If580 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 60 V
供应商设备包TO-220AB
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TST30U60CW Packaging
Insepction
TST30U60CW FAQ
  • 1. How to order TST30U60CW on Heisener?
  • 3. Are the TST30U60CW price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TST30U60CW?
TST30U60CW 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。