购买 TST30U45C | TST30U45C数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TST30U45C
TST30U45C
TST30U45C
仅供参考
零件编号 TST30U45C
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 45V 15A TO220AB
送货服务
TST30U45C参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If540 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 45 V
供应商设备包TO-220AB
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TST30U45C Packaging
Insepction
TST30U45C FAQ
  • 1. How to order TST30U45C on Heisener?
  • 3. Are the TST30U45C price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TST30U45C?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TST30U45C.
TST30U45C 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。