购买 TST20H200CW | TST20H200CW数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TST20H200CW
TST20H200CW
TST20H200CW
仅供参考
零件编号 TST20H200CW
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 200V 10A TO220AB
送货服务
TST20H200CW参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If930 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 200 V
供应商设备包TO-220AB
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TST20H200CW Packaging
Insepction
TST20H200CW FAQ
  • 1. How to order TST20H200CW on Heisener?
  • 3. Are the TST20H200CW price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TST20H200CW?
TST20H200CW 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。