购买 TST20H100CW | TST20H100CW数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TST20H100CW
TST20H100CW
TST20H100CW
仅供参考
零件编号 TST20H100CW
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AB
送货服务
TST20H100CW参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If790 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr200 µA @ 100 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220AB
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TST20H100CW Packaging
Insepction
TST20H100CW FAQ
  • 1. How to order TST20H100CW on Heisener?
  • 3. Are the TST20H100CW price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TST20H100CW?
TST20H100CW 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。