购买 TSSW3U60 | TSSW3U60数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSSW3U60
TSSW3U60
TSSW3U60
仅供参考
零件编号 TSSW3U60
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123W
送货服务
TSSW3U60参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If580 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr1 mA @ 60 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123W
供应商设备包SOD-123W
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TSSW3U60 Packaging
Insepction
TSSW3U60 FAQ
  • 1. How to order TSSW3U60 on Heisener?
  • 3. Are the TSSW3U60 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSSW3U60?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TSSW3U60.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as TSSW3U60 pin diagram, TSSW3U60 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
TSSW3U60 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。