购买 TSSW3U45H | TSSW3U45H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSSW3U45H
TSSW3U45H
TSSW3U45H
仅供参考
零件编号 TSSW3U45H
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 3A, 45V, TRENCH SCHOTTKY
送货服务
TSSW3U45H参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If470 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr1 mA @ 45 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123W
供应商设备包SOD-123W
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TSSW3U45H Packaging
Insepction
TSSW3U45H FAQ
  • 1. How to order TSSW3U45H on Heisener?
  • 3. Are the TSSW3U45H price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSSW3U45H?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TSSW3U45H.
TSSW3U45H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。