购买 TSSE3U60H | TSSE3U60H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSSE3U60H
TSSE3U60H
TSSE3U60H
仅供参考
零件编号 TSSE3U60H
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 3A, 60V, TRENCH SCHOTTKY
送货服务
TSSE3U60H参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If580 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr1 mA @ 60 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123H
供应商设备包SOD-123HE
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TSSE3U60H Packaging
Insepction
TSSE3U60H FAQ
  • 1. How to order TSSE3U60H on Heisener?
  • 3. Are the TSSE3U60H price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSSE3U60H?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TSSE3U60H.
TSSE3U60H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。