购买 TSSD20L200SW | TSSD20L200SW数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSSD20L200SW
TSSD20L200SW
TSSD20L200SW
仅供参考
零件编号 TSSD20L200SW
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 20A, 200V, TRENCH SCHOTTKY
送货服务
TSSD20L200SW参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 20 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr20 µA @ 200 V
电容@ Vr,F880pF @ 4V, 1MHz
供应商设备包TO-252 (DPAK)
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TSSD20L200SW Packaging
Insepction
TSSD20L200SW FAQ
  • 1. How to order TSSD20L200SW on Heisener?
  • 3. Are the TSSD20L200SW price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSSD20L200SW?
TSSD20L200SW 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。