购买 TSSD10L150SW | TSSD10L150SW数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSSD10L150SW
TSSD10L150SW
TSSD10L150SW
仅供参考
零件编号 TSSD10L150SW
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 10A, 150V, TRENCH SCHOTTKY
送货服务
TSSD10L150SW参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.05 V @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr20 µA @ 150 V
电容@ Vr,F540pF @ 4V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252 (DPAK)
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TSSD10L150SW Packaging
Insepction
TSSD10L150SW FAQ
  • 1. How to order TSSD10L150SW on Heisener?
  • 3. Are the TSSD10L150SW price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSSD10L150SW?
TSSD10L150SW 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。