购买 TSSA3U45H | TSSA3U45H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSSA3U45H
TSSA3U45H
TSSA3U45H
仅供参考
零件编号 TSSA3U45H
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 3A, 45V, TRENCH SCHOTTKY
送货服务
TSSA3U45H参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If480 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 45 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱DO-214AC, SMA
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TSSA3U45H Packaging
Insepction
TSSA3U45H FAQ
  • 1. How to order TSSA3U45H on Heisener?
  • 3. Are the TSSA3U45H price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSSA3U45H?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TSSA3U45H.
TSSA3U45H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。