购买 TSS83L45 | TSS83L45数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSS83L45
TSS83L45
TSS83L45
仅供参考
零件编号 TSS83L45
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 45V 3A SOD128
送货服务
TSS83L45参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If560 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 45 V
电容@ Vr,F220pF @ 4V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-128
供应商设备包SOD-128
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TSS83L45 Packaging
Insepction
TSS83L45 FAQ
  • 1. How to order TSS83L45 on Heisener?
  • 3. Are the TSS83L45 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSS83L45?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TSS83L45.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as TSS83L45 pin diagram, TSS83L45 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
TSS83L45 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。