购买 TSPB20U80S | TSPB20U80S数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSPB20U80S
TSPB20U80S
TSPB20U80S
仅供参考
零件编号 TSPB20U80S
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 80V 20A SMPC4.0
送货服务
TSPB20U80S参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)80 V
电流 - 平均整流(Io)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If640 mV @ 20 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr300 µA @ 80 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱TO-277, 3-PowerDFN
供应商设备包SMPC4.0
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TSPB20U80S Packaging
Insepction
TSPB20U80S FAQ
  • 1. How to order TSPB20U80S on Heisener?
  • 3. Are the TSPB20U80S price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSPB20U80S?
TSPB20U80S 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。