购买 TSPB15U50S | TSPB15U50S数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSPB15U50S
TSPB15U50S
TSPB15U50S
仅供参考
零件编号 TSPB15U50S
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 50V 15A SMPC4.0
送货服务
TSPB15U50S参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)50 V
电流 - 平均整流(Io)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If560 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr2 mA @ 50 V
包/箱TO-277, 3-PowerDFN
供应商设备包SMPC4.0
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TSPB15U50S Packaging
Insepction
TSPB15U50S FAQ
  • 1. How to order TSPB15U50S on Heisener?
  • 3. Are the TSPB15U50S price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSPB15U50S?
TSPB15U50S 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。