购买 TSP3H150S | TSP3H150S数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSP3H150S
TSP3H150S
TSP3H150S
仅供参考
零件编号 TSP3H150S
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 150V 3A TO277A
数据表
封装 -
ECAD
库存 411 piece(s)
送货服务
TSP3H150S参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If860 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)20 ns
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 150 V
电容@ Vr,F150pF @ 4V, 1MHz
供应商设备包TO-277A (SMPC)
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TSP3H150S Packaging
Insepction
TSP3H150S FAQ
  • 1. How to order TSP3H150S on Heisener?
  • 3. Are the TSP3H150S price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSP3H150S?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TSP3H150S.
TSP3H150S 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。