购买 TSP12U120S | TSP12U120S数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSP12U120S
TSP12U120S
TSP12U120S
仅供参考
零件编号 TSP12U120S
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 120V 12A TO277A
送货服务
TSP12U120S参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)120 V
电流 - 平均整流(Io)12A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If780 mV @ 12 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 120 V
供应商设备包TO-277A (SMPC)
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
TSP12U120S Packaging
Insepction
TSP12U120S FAQ
  • 1. How to order TSP12U120S on Heisener?
  • 3. Are the TSP12U120S price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSP12U120S?
TSP12U120S 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。