购买 TSM9ND50CI | TSM9ND50CI数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSM9ND50CI
TSM9ND50CI
TSM9ND50CI
仅供参考
零件编号 TSM9ND50CI
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 MOSFET N-CH 500V 9A ITO220
送货服务
TSM9ND50CI参数
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)500 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C9A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id3.8V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs24.5 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1116 pF @ 50 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)50W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs900mOhm @ 2.3A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包ITO-220
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
TSM9ND50CI Packaging
Insepction
TSM9ND50CI FAQ
  • 1. How to order TSM9ND50CI on Heisener?
  • 3. Are the TSM9ND50CI price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSM9ND50CI?
TSM9ND50CI 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。