购买 TSM70N900CH | TSM70N900CH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSM70N900CH
TSM70N900CH
TSM70N900CH
仅供参考
零件编号 TSM70N900CH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 700V, 4.5A, SINGLE N-CHANNEL POW
送货服务
TSM70N900CH参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)700 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C4.5A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs9.7 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds482 pF @ 100 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)50W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs900mOhm @ 1.5A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-251 (IPAK)
包/箱TO-251-3 Short Leads, IPAK, TO-251AA
TSM70N900CH Packaging
Insepction
TSM70N900CH FAQ
  • 1. How to order TSM70N900CH on Heisener?
  • 3. Are the TSM70N900CH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSM70N900CH?
TSM70N900CH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。