购买 TSM150P03PQ33 | TSM150P03PQ33数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSM150P03PQ33
TSM150P03PQ33
TSM150P03PQ33
仅供参考
零件编号 TSM150P03PQ33
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 -30, -36, SINGLE P-CHANNEL
送货服务
TSM150P03PQ33参数
系列-
FET类型P-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C10A (Ta), 36A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.5V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs29.3 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1829 pF @ 15 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)2.3W (Ta), 27.8W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs15mOhm @ 10A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包8-PDFN (3.1x3.1)
包/箱8-PowerWDFN
TSM150P03PQ33 Packaging
Insepction
TSM150P03PQ33 FAQ
  • 1. How to order TSM150P03PQ33 on Heisener?
  • 3. Are the TSM150P03PQ33 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSM150P03PQ33?
TSM150P03PQ33 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。