购买 TSF40L60C | TSF40L60C数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSF40L60C
TSF40L60C
TSF40L60C
仅供参考
零件编号 TSF40L60C
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOT 60V 20A ITO220AB
送货服务
TSF40L60C参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If630 mV @ 20 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 60 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
供应商设备包ITO-220AB
TSF40L60C Packaging
Insepction
TSF40L60C FAQ
  • 1. How to order TSF40L60C on Heisener?
  • 3. Are the TSF40L60C price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSF40L60C?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TSF40L60C.
TSF40L60C 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。