购买 TSF30L120C | TSF30L120C数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSF30L120C
TSF30L120C
TSF30L120C
仅供参考
零件编号 TSF30L120C
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOTT 120V ITO220AB
送货服务
TSF30L120C参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)120 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If880 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr250 µA @ 120 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
供应商设备包ITO-220AB
TSF30L120C Packaging
Insepction
TSF30L120C FAQ
  • 1. How to order TSF30L120C on Heisener?
  • 3. Are the TSF30L120C price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSF30L120C?
TSF30L120C 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。