购买 TSF20U45C | TSF20U45C数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSF20U45C
TSF20U45C
TSF20U45C
仅供参考
零件编号 TSF20U45C
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOT 45V 10A ITO220AB
送货服务
TSF20U45C参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If530 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr300 µA @ 45 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
供应商设备包ITO-220AB
TSF20U45C Packaging
Insepction
TSF20U45C FAQ
  • 1. How to order TSF20U45C on Heisener?
  • 3. Are the TSF20U45C price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSF20U45C?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TSF20U45C.
TSF20U45C 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。