购买 TSF20H150C | TSF20H150C数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSF20H150C
TSF20H150C
TSF20H150C
仅供参考
零件编号 TSF20H150C
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOTT 150V ITO220AB
数据表
封装 -
ECAD
库存 6 piece(s)
送货服务
TSF20H150C参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If750 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 150 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
供应商设备包ITO-220AB
TSF20H150C Packaging
Insepction
TSF20H150C FAQ
  • 1. How to order TSF20H150C on Heisener?
  • 3. Are the TSF20H150C price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSF20H150C?
TSF20H150C 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。