购买 TS78L15CS | TS78L15CS数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS78L15CS
TS78L15CS
TS78L15CS
仅供参考
零件编号 TS78L15CS
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 3-TERMINAL 100MA FIXED 15V VOLTA
送货服务
TS78L15CS参数
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)35V
电压 - 输出(最小/固定)15V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)1.7V @ 100mA
电流 - 输出100mA
电流 - 静态(Iq)6.6 mA
电流 - 电源(最大)-
PSRR39dB (120Hz)
控制功能Current Limit
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度0°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包8-SOP
TS78L15CS Packaging
Insepction
TS78L15CS FAQ
  • 1. How to order TS78L15CS on Heisener?
  • 3. Are the TS78L15CS price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS78L15CS?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS78L15CS.
TS78L15CS 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。