购买 TS78L12ACY | TS78L12ACY数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS78L12ACY
TS78L12ACY
TS78L12ACY
仅供参考
零件编号 TS78L12ACY
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 3-TERMINAL 100MA FIXED 12V VOLTA
送货服务
TS78L12ACY参数
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 线性
封装-
ECAD
系列-
输出配置Positive
输出类型Fixed
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)35V
电压 - 输出(最小/固定)12V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)1.7V @ 100mA
电流 - 输出100mA
电流 - 静态(Iq)6.5 mA
电流 - 电源(最大)-
PSRR42dB (120Hz)
控制功能Current Limit
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度0°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-243AA
供应商设备包SOT-89
TS78L12ACY Packaging
Insepction
TS78L12ACY FAQ
  • 1. How to order TS78L12ACY on Heisener?
  • 3. Are the TS78L12ACY price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS78L12ACY?
TS78L12ACY 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。