购买 TS5204CX33 | TS5204CX33数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS5204CX33
TS5204CX33
TS5204CX33
仅供参考
零件编号 TS5204CX33
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 80MA 3.3V ULTRA LOW DROPOUT VOLT
送货服务
TS5204CX33参数
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 线性
封装-
ECAD
系列-
输出配置Positive
输出类型Fixed
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)16V
电压 - 输出(最小/固定)3.3V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.6V @ 80mA
电流 - 输出80mA
电流 - 静态(Iq)-
电流 - 电源(最大)3.1 mA
PSRR65dB (100Hz)
控制功能Current Limit
保护功能Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23
TS5204CX33 Packaging
Insepction
TS5204CX33 FAQ
  • 1. How to order TS5204CX33 on Heisener?
  • 3. Are the TS5204CX33 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS5204CX33?
TS5204CX33 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。