购买 TS50P07G | TS50P07G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS50P07G
TS50P07G
TS50P07G
仅供参考
零件编号 TS50P07G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 50A TS-6P
送货服务
TS50P07G参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1 kV
电流 - 平均整流(Io)50 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 1.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 1000 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, TS-6P
供应商设备包TS-6P
TS50P07G Packaging
Insepction
TS50P07G FAQ
  • 1. How to order TS50P07G on Heisener?
  • 3. Are the TS50P07G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS50P07G?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS50P07G.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as TS50P07G pin diagram, TS50P07G datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
TS50P07G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。