购买 TS50P06GH | TS50P06GH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS50P06GH
TS50P06GH
TS50P06GH
仅供参考
零件编号 TS50P06GH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1P 800V 50A TS-6P
送货服务
TS50P06GH参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)50 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 25 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 800 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包TS-6P
TS50P06GH Packaging
Insepction
TS50P06GH FAQ
  • 1. How to order TS50P06GH on Heisener?
  • 3. Are the TS50P06GH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS50P06GH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS50P06GH.
TS50P06GH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。