购买 TS50P05GH | TS50P05GH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS50P05GH
TS50P05GH
TS50P05GH
仅供参考
零件编号 TS50P05GH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1P 600V 50A TS-6P
送货服务
TS50P05GH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)50 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 25 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 600 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, TS-6P
供应商设备包TS-6P
TS50P05GH Packaging
Insepction
TS50P05GH FAQ
  • 1. How to order TS50P05GH on Heisener?
  • 3. Are the TS50P05GH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS50P05GH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS50P05GH.
TS50P05GH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。