购买 TS40P07GH | TS40P07GH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS40P07GH
TS40P07GH
TS40P07GH
仅供参考
零件编号 TS40P07GH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 40A TS-6P
送货服务
TS40P07GH参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1 kV
电流 - 平均整流(Io)40 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 20 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 1000 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包TS-6P
TS40P07GH Packaging
Insepction
TS40P07GH FAQ
  • 1. How to order TS40P07GH on Heisener?
  • 3. Are the TS40P07GH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS40P07GH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS40P07GH.
TS40P07GH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。