购买 TS40P06G | TS40P06G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS40P06G
TS40P06G
TS40P06G
仅供参考
零件编号 TS40P06G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1P 800V 40A TS-6P
送货服务
TS40P06G参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)40 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 20 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 800 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包TS-6P
TS40P06G Packaging
Insepction
TS40P06G FAQ
  • 1. How to order TS40P06G on Heisener?
  • 3. Are the TS40P06G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS40P06G?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS40P06G.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as TS40P06G pin diagram, TS40P06G datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
TS40P06G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。