购买 TS35P07G | TS35P07G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS35P07G
TS35P07G
TS35P07G
仅供参考
零件编号 TS35P07G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 35A TS-6P
送货服务
TS35P07G参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1 kV
电流 - 平均整流(Io)35 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 17.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 1000 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包TS-6P
TS35P07G Packaging
Insepction
TS35P07G FAQ
  • 1. How to order TS35P07G on Heisener?
  • 3. Are the TS35P07G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS35P07G?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS35P07G.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as TS35P07G pin diagram, TS35P07G datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
TS35P07G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。