购买 TS2951CS30 | TS2951CS30数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS2951CS30
TS2951CS30
TS2951CS30
仅供参考
零件编号 TS2951CS30
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 0.15A 3V ULTRA LOW DROPOUT VOLTA
送货服务
TS2951CS30参数
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)30V
电压 - 输出(最小/固定)3V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.45V @ 100mA
电流 - 输出150mA
电流 - 静态(Iq)120 µA
电流 - 电源(最大)12 mA
PSRR-
控制功能Enable, Error Flag
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包8-SOP
TS2951CS30 Packaging
Insepction
TS2951CS30 FAQ
  • 1. How to order TS2951CS30 on Heisener?
  • 3. Are the TS2951CS30 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS2951CS30?
TS2951CS30 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。