购买 TS2937CZ33 | TS2937CZ33数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS2937CZ33
TS2937CZ33
TS2937CZ33
仅供参考
零件编号 TS2937CZ33
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 0.5A 3.3V ULTRA LOW DROPOUT VOLT
送货服务
TS2937CZ33参数
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)26V
电压 - 输出(最小/固定)3.3V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.7V @ 500mA
电流 - 输出500mA
电流 - 静态(Iq)-
电流 - 电源(最大)25 mA
PSRR-
控制功能Current Limit
保护功能Over Current, Over Temperature, Over Voltage
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220
TS2937CZ33 Packaging
Insepction
TS2937CZ33 FAQ
  • 1. How to order TS2937CZ33 on Heisener?
  • 3. Are the TS2937CZ33 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS2937CZ33?
TS2937CZ33 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。