购买 TS25PL06GH | TS25PL06GH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS25PL06GH
TS25PL06GH
TS25PL06GH
仅供参考
零件编号 TS25PL06GH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 25A, 800V, STANDARD BRIDGE RECTI
送货服务
TS25PL06GH参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)25 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If950 mV @ 12.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 800 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包TS-6P
TS25PL06GH Packaging
Insepction
TS25PL06GH FAQ
  • 1. How to order TS25PL06GH on Heisener?
  • 3. Are the TS25PL06GH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS25PL06GH?
TS25PL06GH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。