购买 TS25PL06G | TS25PL06G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS25PL06G
TS25PL06G
TS25PL06G
仅供参考
零件编号 TS25PL06G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1P 800V 25A TS-6P
送货服务
TS25PL06G参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)25 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If950 mV @ 12.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 800 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包TS-6P
TS25PL06G Packaging
Insepction
TS25PL06G FAQ
  • 1. How to order TS25PL06G on Heisener?
  • 3. Are the TS25PL06G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS25PL06G?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS25PL06G.
TS25PL06G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。