购买 TS25P04G | TS25P04G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS25P04G
TS25P04G
TS25P04G
仅供参考
零件编号 TS25P04G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE BRIDGE 25A 400V TS-6PN
送货服务
TS25P04G参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)400 V
电流 - 平均整流(Io)25 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 25 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 400 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包TS-6P
TS25P04G Packaging
Insepction
TS25P04G FAQ
  • 1. How to order TS25P04G on Heisener?
  • 3. Are the TS25P04G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS25P04G?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS25P04G.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as TS25P04G pin diagram, TS25P04G datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
TS25P04G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。