购买 TS20K80-T | TS20K80-T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS20K80-T
TS20K80-T
TS20K80-T
仅供参考
零件编号 TS20K80-T
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 20A, 800V, STANDARD BRIDGE RECTI
送货服务
TS20K80-T参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)20 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.05 V @ 10 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 800 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, TS4K
供应商设备包TS4K
TS20K80-T Packaging
Insepction
TS20K80-T FAQ
  • 1. How to order TS20K80-T on Heisener?
  • 3. Are the TS20K80-T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS20K80-T?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS20K80-T.
TS20K80-T 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。