购买 TS15PL05GH | TS15PL05GH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS15PL05GH
TS15PL05GH
TS15PL05GH
仅供参考
零件编号 TS15PL05GH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1P 600V 15A TS-6P
送货服务
TS15PL05GH参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)15 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 7.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 600 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包TS-6P
TS15PL05GH Packaging
Insepction
TS15PL05GH FAQ
  • 1. How to order TS15PL05GH on Heisener?
  • 3. Are the TS15PL05GH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS15PL05GH?
TS15PL05GH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。