购买 TS15PL05G | TS15PL05G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS15PL05G
TS15PL05G
TS15PL05G
仅供参考
零件编号 TS15PL05G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1P 600V 15A TS-6P
送货服务
TS15PL05G参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)15 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 7.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 600 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包TS-6P
TS15PL05G Packaging
Insepction
TS15PL05G FAQ
  • 1. How to order TS15PL05G on Heisener?
  • 3. Are the TS15PL05G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS15PL05G?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS15PL05G.
TS15PL05G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。